FG vosk na vápenný štuk 0,5 L

Vrchní vosk Francesco GUARDI Collezione je dokončovací dekorativní vosk pro zvýraznění barvy a vytvoření lesku pro vápenný štuk.

Skladem (2 ks)
Značka: GUARDI
1 240 Kč
Kategorie: Kolekce Francesco Guardi
Hmotnost: 0.6 kg

Dekorativní dokončovací vosk na štuk značky Francesco GUARDI je ideální výrobek, který zvyrazňuje barvu a dodává lesk povrchu vápenného štuku. Kromě svých dekorativních vlastností se hodí i pro ochranu povrchu vápenných štuků před působením vody, vlhkosti a mechanickým otěrem a současně usnadňuje ošetřování nanesené hmoty.

  • Dodává lesk
  • Zvyrazňuje barvu štuku
  • Chrání před vlhkostí
  • Zvyrazňuje hloubku

  

URČENÍ

Vosk je určen pro ochranu povrchu vápenného štuku před působením vody, vlhkosti a mechanickým otěrem. Dodává lesk, zvyrazňuje barvu a usnadňuje ošetřování nanesené hmoty. Vosk Francesco GUARDI se rovněž ideálně hodí k leštění a údržbě všech dřevěných povrchů (nábytku, zárubní, parket apod.), ale také ploch z mramoru, žuly, kamene, terakoty a jiných povrchů, které je možné voskovat.

  

PŘÍPRAVA PODKLADU

Vosk nanášejte na pevné a trvanlivé podklady. Podklad musí být čistý, suchý a zbavený prachu, mastnoty a jiných látek snižujících přilnavost. Nanášení vosku na povrch vápenného štuku je možno zahájit po jeho úplném vyschnutí, tj. po uplynutí cca 7 dnů od nanesení.

 

PŘÍPRAVA VÝROBKU

Výrobek je připraven k použití.

  

ZPŮSOB POUŽITÍ

Na suchý a čistý povrch cca 1 m2 štuku nanášíme pomocí benátského hladítka INOX velice tenkou vrstvu vosku Francesco GUARDI. Po cca 3 minutách přeleštíme měkkým hadříkem, např. flanelem nebo mechanicky automobilovou leštičkou, pro dosažení lesku. Tento úkon opakujeme na celé ploše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: