TIKKURILA

Webová stránka značky: TIKKURILA

Finský výrobce barev Tikkurila nabízí širokou škálu prémiových barev na ochranu a dekoraci různých povrchů pro konečného spotřebitele a profesionály. Široké portfolio produktů Tikkurila zahrnuje interiérové i exteriérové barvy a lazury na stěny, stropy, dřevo, kov, beton a fasády. Většina barev se tónuje do široké škály odstínů s nejvyšší přesností.

Cena

145979
1145979
Paneeli Assa
od 228 Kč

Lak pro vnitřní použití na dřevěné obklady. Obsahuje UV ochranný prostředek, který efektivně zabraňuje pronikání UV záření a vytváří dlouhodobou ochranu proti ztmavnutí...

Paneeli Assa titan.jpg
od 979 Kč

Vodou ředitelný akrylátový lak pro použití v interiéru s obsahem bílého pigmentu. Vhodný je na panelové stěny a stropy, desky, dveře, atd. ze světlých dřevin.

lakk bensiini
159 Kč

Nízkozápachové ředidlo pro alkydové barvy, které se nanášejí štětcem.

Nostalgia floor oil
od 759 Kč

Přírodní bezbarvý olej na dřevěné povrchy s karnaubským a kandelilovým voskem. Vytváří vodu odpuzující saténový povlak na povrchu dřeva, který chrání povrch před...

Nostalgia wood wax
od 185 Kč

Ochranný tekutý vosk na dřevo v interiéru. Vhodný pro neošetřené obložené stěny a stropy, nábytek, dveře a okna, rámy v suchých místnostech.

Panssaripesu - čistič střech
od 145 Kč

Emulgační čistící prostředek obsahující čpavek určený k čištění plechových střech.

Pensselipesu
199 Kč

Bezrozpouštědlový, biologicky odbouratelný čistící prostředek na čištění malířské techniky.

Valtti super guard
od 369 Kč

Základní olejová impregnace na venkovní dřevěné povrchy. Obsahuje aktivní látky proti hnilobě, plísním a chrání proti vlhkosti.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem