Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na poslední expediční termín objednávek 22.12.2020 bez zaručení dodání zboží do Vánoc. Další objednávky se budou vyřizovat a posílat až po novém roce 4.1.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pohodové svátky a všechno nejlepší do nového roku 2021 :)

HG Odstraňovač pachů z textilu 0,4l

Odstraňovač pachů z textilu funguje na bázi přírodních rostlinných extraktů. Rozpustí všechny molekuly zápachu do 20 minut.
 
Skladem (2 ks)
Značka: HG
175 Kč
Kategorie: Textil
Hmotnost: 0.4 kg

Popis

HG neutralizátor pachu z textilu je neškodný rostlinný extrakt na vodní bázi, který nepříjemný pach nezakrývá, ale místo toho cíleně rozkládá molekuly zápachu. Nyní nemusíte dávat oblečení, které ještě není špinavé, ale pouze nepříjemně páchne, protože jste ho měli na oslavě, v restauraci nebo na grilování, rovnou do čistírny. Tak ušetříte velkou část nákladů za čistírnu! To platí samozřejmě i pro závěsy, záclony atd. a pro předměty, které se vlastně nemohou dát do čistírny jako například křesla a matrace. Praktický sprej pro pohodlné odstranění zápachu bez aerosolů škodících životnímu prostředí umožňuje obzvlášť jemné rozprašování.

Použití

HG neutralizátor pachu z textilu nastříkejte pořádně ze vzdálenosti asi 30 cm na látku. Po 15-20 minutách je látka opět bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: