Vážení zákazníci, v souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 21.10.2020 oznamujeme režim prodeje na prodejnách KMB barvy, s.r.o. 1. Pro živnostníky a firmy je prodej umožněn bez omezení! 2. Pro koncové zákazníky není prodej povolen!!! Koncovým zákazníkům je umožněno pouze vyzvednutí zboží objednaného prostřednictvím našeho e-shopu na www.KMB-barvy.cz nebo e-mailu případně přes telefon. Provozní doba prodejen zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

HG Impregnační ochranný prostředek na dlažbu 1L

Speciální impregnační prostředek na nové neglazované obklady a dlaždice. Zamezuje pronikání vlhkosti, nečistoty a vzniku mastných skvrn.

Skladem (2 ks)
Značka: HG
685 Kč
Kategorie: Podlaha
Hmotnost: 1 kg

Popis

Přípravek HG impregnace pronikne hluboko do povrchu a plně uzavře malé póry. Větší póry budou zmenšeny, čímž se molekuly tekutin již nedostanou pod povrch, ale vlhkost z podlahy se stále může vypařovat. Přípravek je vhodný na dlažby, pro vnitřní i venkovní užití. Vaše dlažba bude s tímto přípravkem déle chráněna.

Použití

Naneste přípravek HG impregnace v jednom směru pomocí válečku na barvu nebo nechlupatým hadrem. Nechejte maximálně 5 minut působit a poté přebytečný materiál odstraňte pomocí suchého hadru. Jeden litr přípravku je dostatečný pro 8 až 10 m2 povrchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: