HG Osvěžovač vzduchu při vysávání 180gr

Osvěžovač vzduchu do vysavačů zamezuje hromadění zápachu již v prachovém sáčku nebo v prachové nádobce.
 
Položka byla vyprodána…
Značka: HG
179 Kč
Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Popis

Vysavače mohou při vysávání vydávat nepříjemný zápach, jelikož v sáčcích nebo prachových nádobkách (u bezsáčkových vysavačů) se při normálním používání dlouhodobě ukládá špína, která může nepříjemně páchnout a vydávat nakyslý zápach. Jelikož během vysávání proud vzduchu nepřetržitě proudí přes nasávanou špínu, vychází tento nepříjemně zapáchající a nakyslý vzduch přes výstupní otvor vzduchu z vysavače ven. Zejména chlupy ze zvířat
jsou zdrojem zápachu, a to dokonce i při pravidelné výměně prachových sáčků nebo pravidelném vyprazdňování prachových nádob. HG osvěžovač vzduchu při vysávání zamezuje hromadění zápachu již v prachovém sáčku nebo v prachové nádobce, a zajišťuje tak, že vysavač bude vypouštět během vysávání příjemný svěží vzduch.

Použití

Uzávěr láhve slouží jako dávkovací odměrka. Naplňte 4 uzávěry až po okraj zrnky HG osvěžovače vzduchu při vysávání a vysypte je na podlahu. Poté zrnka ihned vysajte hubicí hadice vysavače. Při každé výměně prachového sáčku použijte nová zrnka. Pokud si přejete ještě intenzivnější vůni, můžete použít více zrnek. Upozornění: Láhev přepravujte a skladujte ve vzpřímené poloze. Vysypaná zrnka ihned ukliďte nebo vysajte. Zamezte delšímu kontaktu zrnek HG osvěžovače vzduchu při vysávání s podlahou a dřevěným nábytkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: