Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na poslední expediční termín objednávek 22.12.2020 bez zaručení dodání zboží do Vánoc. Další objednávky se budou vyřizovat a posílat až po novém roce 4.1.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pohodové svátky a všechno nejlepší do nového roku 2021 :)

HG Odstraňovač pachů 500ml

Speciálně vyvinutý prostředek na odstranění problému se zápachem. Aplikuje se přímo na zapáchající zdroj znečištění.
 
Skladem (1 ks)
Značka: HG
169 Kč
Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

HG odstraňovač pachu byl vyvinut speciálně k odstraňování nepříjemných pachů biologickým způsobem. Místo překrytí zápachu odstraňuje tento prostředek zdroje zápachu pomocí přírodních enzymů a mikrobů tak, aby se nepříjemný pach neobnovil. HG odstraňovač pachu odstraňuje mimo jiné i zápach moči, fekálií, zvratků, domácích zvířat, nikotinu, ovoce a zeleniny a mnoha dalších zdrojů, a to téměř ze všech absorbujících povrchů.
 
Použití
 
Příčina znečištění by měla být odstraněna pokud možno co nejdříve. Potom na neodstraněný zbytek nastříkejte pořádně přípravek HG odstraňovač pachu a zvítězte tak nad nepříjemným pachem. Je důležité nanést prostředek na zdroj zápachu tak, aby se nepříjemný zápach úplně odstranil. Zdroj zápachu zmizí po 20 minutách nebo až po několika hodinách, což záleží na poréznosti. Zápach je odstraněný tehdy, pokud jsou ošetřované plochy znovu suché.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: