Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na poslední expediční termín objednávek 22.12.2020 bez zaručení dodání zboží do Vánoc. Další objednávky se budou vyřizovat a posílat až po novém roce 4.1.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pohodové svátky a všechno nejlepší do nového roku 2021 :)

HG restaurátor dřevěného zahradního nábytku 0,5 L

Jednoduše aplikovatelný prostředek obnoví přirozenou barvu a vzhled dřevěného zahradního nábytku.
 
Skladem (1 ks)
Značka: HG
259 Kč
Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

HG restaurátor dřevěného zahradního nábytku byl vyvinut speciálně k ošetření a na ochranu zahradního nábytku z tvrdého dřeva. Zesiluje barevný tón a propůjčuje vašemu zahradnímu nábytku pěkný, přirozený lesk. Tvrdé dřevo obsahuje minerální složky, které vlivem počasí mění barvu. Proto tvrdé dřevo časem zšedne. HG restaurátor dřevěného zahradního nábytku zabraňuje tomuto zšednutí a eliminuje ho, váš dřevěný zahradní nábytek dá rychle, jednoduše a na mnoho měsíců do perfektního stavu a zároveň ho činí odolným proti vodě.
 
Použití
 
Před ošetřením HG restaurátorem dřevěného zahradního nábytku odstraňte nejdříve suchým hadříkem nebo kartáčem prach a nečistoty. Pouze velmi zšedlé plochy dle možností nejdříve přebruste. Potom na dřevo rovnoměrně nastříkejte HG restaurátor dřevěného zahradního nábytku. Případné kapky utřete suchým hadříkem. Prostředek nechte vsáknout a po 15-ti minutách lehce utřete čistým, suchým hadříkem. Nyní se váš zahradní nábytek opět blyští v perfektním stavu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: