Vážení zákazníci, v souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 21.10.2020 oznamujeme režim prodeje na prodejnách KMB barvy, s.r.o. 1. Pro živnostníky a firmy je prodej umožněn bez omezení! 2. Pro koncové zákazníky není prodej povolen!!! Koncovým zákazníkům je umožněno pouze vyzvednutí zboží objednaného prostřednictvím našeho e-shopu na www.KMB-barvy.cz nebo e-mailu případně přes telefon. Provozní doba prodejen zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

HG čistič pro odstranění zápachu pračky 550g

Čisticí prostředek pro odstranění zápachu z pračky čistí velmi efektivně celou pračku, takže pračka bude znovu čistá a svěže vonět.
 
Skladem (2 ks)
Značka: HG
189 Kč
Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.55 kg

Popis

Pračka může po nějaké době začít nepříjemně vonět nebo dokonce zapáchat. Příčinou zápachu jsou usazeniny špíny a zbytky (tekutých) pracích prostředků v odtokových vedeních, filtrech a gumových částech pračky. HG čisticí prostředek pro odstranění zápachu z pračky čistí velmi efektivně celou pračku, takže pračka bude znovu čistá a svěže vonět.
 
Použití
 
Ujistěte se, že v pračce není žádné prádlo. Pomocí odměrky se škálou nalijte do oddílu pro hlavní praní 110 gramů (přibližně 100 ml) přípravku HG čisticí prostředek pro odstranění zápachu z pračky. Po použití odměrku řádně vypláchněte. Nepřidávejte žádný další prací prostředek. Nastavte program na barevné prádlo při 60 °C, bez předpírky. Poté pračku zapněte a nechte bez přerušení proběhnout program včetně máchání.

Doporučení k opakování: 1x za 4 týdny nebo častěji, je-li to nutné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: