Vážení zákazníci, v sobotu 30.3.2024 bude prodejna v Ostravě uzavřena. Přejeme veselé Velikonoce. Tým KMB barvy.

HG přípravek pro údržbu praček a myček 0,2 kg

Důkladný čistič praček a myček vyvinutý ve spolupráci se specializovanými opraváři bílé techniky. Přípravek dokáže odstranit některé závady a předchází jim. Používáním tohoto přípravku zabráníte znečištění nebo ucpaní obtížné přístupných dílů.
 
Skladem (1 ks)
Značka: HG
255 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.2 kg

Popis

Po každém praní a mytí se znovu zašpiní důležité, často neviditelné části pračky a myčky vápencem, zbytky mýdla, tělesnými tuky a další nečistotou. V důsledku toho dochází k poruchám, jako je delší trvání pracích a mycích programů, špatné odčerpávaní vody nebo prádlo, které není řádně čisté. Proto čistí profesionální opraváři pračky a myčky po opravě vždy komplexně. Můžete to provést i vy sami, vyčistíte-li jednoduše každé čtvrtletí pračku nebo myčku nádobí prostředkem HG přípravek na důkladnou údržbu praček a myček na nádobí. Zabrání se tak znečištění nebo ucpání obtížně přístupných dílů. Gumové těsnění zůstává pružné a odolné proti vodě, čímž se zabrání úniku vody a zkratu. V myčce na nádobí vystačí na 4 cykly čištění vody a v pračce na 2 cykly čištění.
 
Použití
 
Jako prevenci stačí použít přípravek "HG přípravek na důkladnou údržbu praček a myček na nádobí" přibližně 1x za čtvrt roku. Myčka nádobí: Ujistěte se, že v myčce není žádné nádobí ani příbory. Naplňte oddíl na čisticí přípravek až po horní značku přípravkem "HG přípravek na důkladnou údržbu praček a myček na nádobí". Program nastavíte na nejvyšší možnou teplotu, zavřete dvířka a ihned spusťte celý program, který nechte bez přerušení proběhnout. Pračka: Ujistěte se, že v pračce není žádné prádlo. Do přihrádky pro dávkování pracího prášku nebo přímo do bubnu nasypte obsah celé lahvičky přípravku "HG přípravek na důkladnou údržbu praček a myček na nádobí". Nastavte program na barevné prádlo, potom zapněte pračku a nechte bez přerušení proběhnout celý program včetně odstřeďování.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: