HG pěnový odstraň. plísně 0,5 L

Neobyčejně účinný pěnový prostředek na odstranění plísní Vás zbaví nevzhledné a zdraví škodlivé plísně, která vzniká na vlhkých místech.
 
Položka byla vyprodána…
Značka: HG
208 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Popis

Pěnový čistič okamžitě ničí plísně na vlhkých místech ve vnitřním i venkovním prostředí. Díky unikátnímu složení má pěna méně pronikavý zápach, aplikace sprejem umožňuje lepší zaměření na postižené místo. Kromě toho pěna díky svým vlastnostem zůstává déle na povrchu a zajišťuje tak ještě lepší a účinnější působení. Je vhodný na dlaždice a štuky stěn (rovněž mramor a jiné přírodní kameny), jakož i na spáry v koupelnách, sprchách, na toaletách, v kuchyni, ve sklepech, suterénech, saunách, bazénech, garážích, zahradních kůlnách apod. Čistí rovněž fasády, balkony, květináče, zahradní sošky a další.
 
Použití
 
Před použitím vyjměte pojistku. Stlačte trysku na přední straně a otočte o čtvrtinu. Daný povrch postříkejte ze vzdálenosti 3-5 cm V případě silného znečištění povrch po 30 minutách znovu postříkejte a nechejte působit dalších 30 minut. Poté povrch umyjte houbičkou a vodou.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: