HG osvěžovač matrací 0,5 L

Speciálně vyvinutý přípravek pro pravidelné, snadné osvěžení matrace, a to na biologické bázi, takže se zabrání nepříjemnému zápachu v důsledku běžného nočního pocení.
 
Položka byla vyprodána…
Značka: HG
169 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Popis

Matrace mohou po určité době nepříjemně zapáchat. HG hygienický osvěžovač matrací je speciálně vyvinutý pro pravidelné, snadné osvěžení matrace, a to na biologické bázi, takže se zabrání nepříjemnému zápachu v důsledku běžného nočního pocení a matrace zůstane vždy svěží a bude svěže vonět. Kromě toho je přípravek velmi vhodný pro odstranění nepříjemného zápachu například při nadměrném pocení při chřipce, zápachu po nežádoucím úniku moči a zvracení. Tento přípravek účinkuje totiž na bázi přírodních enzymů a mikrobů, takže pachy nezamaskuje, ale efektivně odstraní.
 
Použití
 
Otočte trysku na přední straně o jednu čtvrtinu. Po použití vraťte trysku zpět do výchozí polohy (OFF). Pravidelné osvěžení
1. Aby se předešlo nepříjemným pachům a aby matrace zůstala stále svěží, doporučujeme, abyste přípravek HG hygienický osvěžovač matrací používali při každé výměně ložního prádla.
2. Po stažení ložního prádla nastříkejte matraci lehce sprejem s kapalinou.
3. Až matrace uschne, můžete navléci ložní prádlo.
Odstranění nežádoucího zápachu
1. Stáhněte ložní prádlo a nejdříve odstraňte pokud možno co nejlépe zdroj zápachu tak, že matraci otřete suchým hadříkem (ručníkem), který absorbuje vlhkost.
2. Potom podle toho, o jaký druh znečištění jde, nastříkejte celou matraci nebo příslušnou část přípravkem ve spreji.
3. Nepříjemný zápach zmizí za 20 minut až několik hodin, v závislosti na tloušťce a poréznosti matrace.4. Nepříjemný západ zcela zmizí, až bude matrace suchá. Potom můžete navléci ložní prádlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: