Vážení zákazníci, v sobotu 30.3.2024 bude prodejna v Ostravě uzavřena. Přejeme veselé Velikonoce. Tým KMB barvy.

HG Odstraňovač silikonového kytu 100ml

Sada pro odstranění silikonového tmelu ze všech podkladů. Snadná a rychlá aplikace. Optimální výsledek. Sada obsahuje: odstraňovač, štěteček a špachtle.

Skladem (1 ks)
Značka: HG
315 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.2 kg

Popis

HG odstraňovač silikonového tmelu je speciálně vyvinutý pro velmi snadné odstraňování silikonového kytu z různých povrchů jako je nerezová ocel, smalt, sklo, různé druhy plastů, keramické obklady, glazovaná dlažba, přírodní kámen a podobné povrchy. HG odstraňovač silikonového tmelu je příjemně vonící výrobek, snadno se nanáší a nepoškozuje zmíněné povrchy. Mnoho druhů tmelů, jako butylen, akrylát a universální tmel, zanechávají zbytky, které jsou pomocí HG odstraňovače silikonového tmelu odstranitelné. Tmel určený k odstranění, odřízněte nožem co nejblíže povrchu.

Použití

Tmel, který nemá být odstraněn, pečlivě zakryjte páskou. HG odstraňovač silikonového tmelu naneste v silné vrstvě přiloženým štětcem. Nechte 15 minut působit. Odstraňte zbytky tmelu přiloženou speciální stěrkou. Pokud to nejde snadno, prodlužte dobu působení. Následně povrch vodou a čistou utěrkou očistěte od případných zbytků přípravku HG odstraňovač silikonového tmelu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: