Vážení zákazníci, v sobotu 30.3.2024 bude prodejna v Ostravě uzavřena. Přejeme veselé Velikonoce. Tým KMB barvy.

HG odstraňovač sazí z komínu 0,5 kg

Odstraňuje a zamezuje dalšímu usazování sazí a kreozotů v komínu. Saze se rovněž odstraňují z vnitřní strany krbů a kamen.
 
Skladem (3 ks)
Značka: HG
230 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

Prášek na čištění komínů HG kominíček čistí Váš komín, otevřený krb a/anebo kamna na různé palivo a předchází tak požáru komína. Mnoho požárů v domácnosti vzniká kvůli tomu, že otevřený krb, kamna a komín se zanesou sazemi. K jejich odstranění je určen tento výrobek. Usazených sazí je stále více a nakonec mohou začít hořet. Přípravek HG kominíček odstraňuje saze a předchází jejich usazování (stejně jako usazování kreosotu) v komíně, krbu a kamnech.
 
Použití
 
Vnitřní strana uzávěru slouží jako odměrka. Na vnitřní straně odměrky uvidíte rysky s označením míry. Při naplňování odměrky byste s ní měli občas zatřást, aby se prášek rovnoměrně rozložil. Tak získáte správné množství. Dbejte na to, aby v otevřeném krbu či kamnech nehořel silný oheň. Naplňte odměrku práškem až po čárku 40 ml (přibližně 36 gramů). Toto množství rozprašte či vhoďte do ohně. Větší dávka zvyšuje účinek. Usazování sazí v krbu se dá předejít tak, že tento postup zopakujete vždy po čtvrtém hoření v krbu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: