HG odstraňovač šedi z dřevěného nábytku 0,5 L

Snadno použitelný prostředek k obnově zašedlého dřevěného zahradního nábytku. Vhodný pro nábytek z teakového dřeva i tvrdého dřeva, ale také na nábytek z ratanu.
 
Skladem (2 ks)
Značka: HG
115 Kč
Kategorie: Čistící prostředky HG
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

Nejen nový dřevěný zahradní nábytek z teakového nebo tvrdého dřeva, ale i zahradní nábytek z ratanu je ozdobou každé zahrady. Pokud ale byl nábytek po jednu sezónu vystaven povětrnostním vlivům, zešediví a jeho veškerý lesk je pryč. Brousit zahradní nábytek z tvrdého dřeva, aby se odstranil tento šedivý barevný odstín, je namáhavé. K zjednodušení této úlohy byl vyvinut HG odstraňovač šedi z dřevěného zahradního nábytku. Tento prostředek vrací zšedlému zahradnímu nábytku z tvrdého dřeva už po jediném ošetření jeho přirozený, jasný vzhled. Potom můžete použít HG restaurátor dřevěného zahradního nábytku, aby bylo dřevo chráněné a vrátil se mu přirozený teplý lesk. HG odstraňovač šedi z dřevěného zahradního nábytku muže být použitý i na jiné druhy dřeva jako například meranti, mahagon a smrk, ale i na proutěný ratanový nábytek.
 
Použití
 
Před začátkem práce zakryjte kovové části, čištěný povrch nastříkejte přípravkem HG „odstraňovač šedi z dřevěného zahradního nábytku“ (vyvarujte se stříkancům na oblečení, způsobí vybělené skvrny!). Následně nechejte 10 minut působit. Uvolněnou špínu odstraňte vodou pomocí kartáče nebo houby. Nepoužívejte žádné tlakové přístroje! Zahradní nábytek nechejte dobře vyschnout a poté doporučujeme použít přípravek HG „restaurátor dřevěného zahradního nábytku“.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: