Vážení zákazníci, z důvodu karanténního stavu České republiky, jsme se rozhodli zkrátit provozní dobu a to Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod. Upozorňujeme, že sobota 28.3.2020 je zavřeno. Dále upozorňujeme, že je povolen pouze prodej na IČO. Nákup přes náš e-shop není omezen. Děkujeme za pochopení, KMB-barvy, s.r.o.

HG Polish s leskem na měď 140ml

Důmyslný přípravek pro odstranění zoxidovaných povrchů na měděných předmětech. Zanechává blištivou měděnou barvu. Měď nezčerná a nepopraská.
 
Skladem (1 ks)
Značka: HG
119 Kč
Kategorie: Kovy
Hmotnost: 0.15 kg

Popis

Leštěnka na měď HG polish s leskem na měď je na bázi přírodních surovin. Měď vlastně není nutno nijak usilovně leštit, protože přípravek odstraňuje okamžitě veškeré usazeniny díky speciálnímu výběru lešticích látek již během nanášení. Použití leštěnky na měď HG polish s leskem na med’, nepoškrábe a je také vhodná na mosaz a bronz.

Použití

Naneste malé množství leštěnky na měď HG polish s leskem na med’,s níž jemně otírejte měděný povrch, až zmizí všechny nečistoty a měď zazáří leskem. Nyní povrch lehce vyleštěte utěrkou, která nepouští vlas, nejlépe utěrkou na leštění mědi HG.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: