Vážení zákazníci, v souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 21.10.2020 oznamujeme režim prodeje na prodejnách KMB barvy, s.r.o. 1. Pro živnostníky a firmy je prodej umožněn bez omezení! 2. Pro koncové zákazníky není prodej povolen!!! Koncovým zákazníkům je umožněno pouze vyzvednutí zboží objednaného prostřednictvím našeho e-shopu na www.KMB-barvy.cz nebo e-mailu případně přes telefon. Provozní doba prodejen zůstává beze změny! Děkujeme za pochopení.

AGProtect 100 ml - na pracovní desky, pomníky

Nano impregnace na leštěný kámen a minerální povrchy

Skladem u dodavatele
485 Kč
Kategorie: Kámen
Hmotnost: 0.2 kg

Popis:

Dvoufázová hydrofobní impregnace na bázi chemické nanotechnologie, určená na ošetření málosavých leštěných kamenných podkladů - lěštěný granit, žula, mramor, onyx.

Použití:

Hydrofobní impregnace AGProtect je na lihovém základě, po odpaření nosné lihové kapaliny je vrstva zdravotně nezávadná. Způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného povrchu. Nano impregnace zamezuje uchycení plísní, mechů, řas a rzi. Chrání před působením solí, zásad a kyselin do pH13. Nano povlak zabraňuje tvorbě skvrn od červeného vína nebo kávy. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Nechrání před rozpálenými tuky. Impregnace AGProtect je ideální pro použití na obklady a dlažby v interiéru i exteriéru, na fasády, hroby, pomníky, kuchyňské desky, koupelny.

Aplikujte v suchu při teplotě +15°C až +25°C.

Suchý kámen, očištěný běžným čistícím prostředkem - saponátem a vodou, očistíme ještě jednou čistícím prostředkem NanoClean asi 15 ml/m2, který roztíráme měkkou, málo savou textílií. Vyleštíme a necháme 20 minut zaschnout.

Na takto připravený povrch naneseme a rozetřeme druhou málo savou textilií malé množství (asi 15 - 20 ml/m2) prostředku AGProtect a vyleštíme do vysokého lesku.

Necháme 24h v suchu při aplikační teplotě formovat ochrannou nanovrstvu. Nepoužívat na zasolený a zoxidovaný kámen.

Čištění povrchu provádíme oplachem čistou vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky! V případě sníženého efektu aplikujte impregnaci AGProtect stejným způsobem znovu.

Funkčnost hydrofobizace povrchu kamene: 5 - 7 let podle expozice.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: