Vážení zákazníci, z důvodu karanténního stavu České republiky, jsme se rozhodli zkrátit provozní dobu a to Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod. Upozorňujeme, že sobota 28.3.2020 je zavřeno. Dále upozorňujeme, že je povolen pouze prodej na IČO. Nákup přes náš e-shop není omezen. Děkujeme za pochopení, KMB-barvy, s.r.o.

HG Včelí vosk hnědý 500ml

Včelí vosk je vhodný na starožitné, bílé i louhované dubové dřevo, ale i na mnoho dalších druhů dřeva. Ošetřuje dřevo tak, že zamezuje jeho vysoušení.
 
Skladem (1 ks)
Značka: HG
199 Kč
Kategorie: Interiér
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

HG včelí vosk transparentní-bílý, žlutý a hnědý je přírodní ošetřovací prostředek na světlý a tmavý dřevěný nábytek, například z borovice nebo ořechu, který zabraňuje vysychání. Kromě toho poskytuje dřevu teplý barevný odstín a hedvábný lesk, dokonce i na vybledlých místech. Důkladně ošetří nejen dřevo, ale i povrch dřevěného nábytku.
 
Použití
 
HG včelí vosk naneste a rozetřete měkkým jemným hadříkem. HG včelí vosk je k dostání ve 3 barvách: transparentní: pro světlé i tmavé druhy nábytku; žluté: pro světlé druhy nábytku a hnědé: pro tmavé druhy nábytku. V závislosti na nasákavosti dřeva vystačí 500 ml láhev na 10-50m2.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: