Vážení zákazníci, z důvodu karanténního stavu České republiky, jsme se rozhodli zkrátit provozní dobu a to Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod. Upozorňujeme, že sobota 28.3.2020 je zavřeno. Dále upozorňujeme, že je povolen pouze prodej na IČO. Nákup přes náš e-shop není omezen. Děkujeme za pochopení, KMB-barvy, s.r.o.

HG univ.tablety pro čišt.kávovarů 10ks

Zajistí, že vaše káva bude mít stále optimální chuť, ale jsou také zásadně důležité pro dlouhou životnost vašeho stroje a zabránění poruch.
 
Skladem (2 ks)
Značka: HG
159 Kč
Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.5 kg

Popis

Mletí kávových zrn a příprava kávy tlakem způsobuje, že se ve vnitřním systému a trubkovém vedení (plně) automatických kávovarů vytváří usazeniny mastnoty z kávy a olejů. HG univerzální tablety na čištění kávovarů nejen zajistí, že vaše káva bude mít stále optimální chuť, ale jsou také zásadně důležité pro dlouhou životnost vašeho stroje a zabránění poruch. HG "univerzální tablety na čištění kávovarů" byl testován a je vhodný mimo jiné pro (plně) automatické kávovary značek Siemens, Bauknecht, Illy, Delonghi, Philips, Bosch, Krups, Solls, Saeco, Kenwood a AEG.
 
Použití
 
Doporučujeme čistit kávovar přibližně po 100-150 šálcích kávy nebo jednou za 2 týdny. Abyste docílili co nejlepšího výsledku čištění, dodržujte pokyny pro program čištění, uvedené v návodu na použití vašeho (plně) automatického kávovaru a/nebo pokyny zobrazené na displeji stroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: